6týdenní online kurz s živou podporou, týdenními tréninkovými
plány a jídelníčkem na celou dobu.

KONDIČNÍ RESTART PRO PEVNÉ A ZDRAVÉ TĚLO

Dostaň se do kondice díky správnému a efektivnímu pohybu
a vyváženému jídelníčku. Získej motivaci a podporu.

 • Cítíš, že potřebuješ pohyb a stravovací režim, ale nevíš, jak a s čím začít?
 • Motivace k pravidelnému pohybu ti nevydrží dlouho nebo už ji dávno nemáš?
 • Chceš zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo si vytvarovat postavu a nebýt u toho na kuřeti s rýží?
 • Rád/a bys měl/a podporu při hubnutí nebo v začátcích cvičení, protože tě nepodporuje okolí?

Ukážeme ti, že s krátkým a efektivním cvičením bez poskoků, sklapovaček nebo prkna se ke svému cíli přiblížíš už za 6 týdnů. Díky zdravotně-kondičnímu pohybu to jde, aniž by ses u toho ničil/a.

Získáš motivaci pro pohybový restart. Vytvaruješ si postavu nebo shodíš přebytečné tuky.

Cvičíš bez pomůcek, s vlastní vahou těla – i to je někdy víc než dost. Svalová hmota se bude zvyšovat a pomáhat tak při shazování tuků.

Dostaneš tréninkový plán na 6 týdnů včetně jídelníčku. K pestré a vyvážené stravě se ráda přidá celá rodina.

Pohyb s ohledem na tvé fyzické možnosti. Dbáme více na kvalitu provedení, než množství opakování. Díky tomu je hubnutí tuků a zpevnění svalů účinné u všech tělesných partiích.

Naučíš se základy zdravotně kondičního pohybu, které využiješ při všech dalších aktivitách. Z dlouhodobého hlediska tě uchrání před zraněním nebo problémy způsobené nevhodnými cviky a jejich provedením.

Získáš motivaci pro pohybový restart. Vytvaruješ si postavu nebo shodíš přebytečné tuky.

Cvičíš bez pomůcek, s vlastní vahou těla – i to je někdy víc než dost. Svalová hmota se bude zvyšovat a pomáhat tak při shazování tuků.

Dostaneš tréninkový plán na 6 týdnů včetně jídelníčku. K pestré a vyvážené stravě se ráda přidá celá rodina.

Pohyb s ohledem na tvé fyzické možnosti. Dbáme více na kvalitu provedení, než množství opakování. Díky tomu je hubnutí tuků a zpevnění svalů účinné u všech tělesných partiích.

Naučíš se základy zdravotně kondičního pohybu, které využiješ při všech dalších aktivitách. Z dlouhodobého hlediska tě uchrání před zraněním nebo problémy způsobené nevhodnými cviky a jejich provedením.

 

 

Přidej se do 6týdenního cvičebního programu Kondiční restart.

Co od kurzu můžeš očekávat?

 • úbytek centimetrů v partiích – břicho boky, stehna
 • úbytek kilogramů tuků
 • nárůst svalové hmoty – neboj, nebude z tebe kulturista (pokud nechceš:-)), ale aktivní svalová hmota ti pomáhá v dalším hubnutí
 • zvýšená motivace do dalších dní a odhodlání pokračovat
 • jídelníčky a inspirace od ostatních – žádné speciální nebo exotické recepty, ale běžně dostupné suroviny
 • poradíme si i s potravinovou intolerancí nebo alergií
 • pochopíš, jak skládat tréninky a proč je důležitá technická stránka cviků
 • uvidíš, jaký vliv má správné provedení cviků na tvoji postavu a její tvar

Začni se hýbat a nastartuj pravidelný cvičební režim.
S týdenními plány a daným jídelníčkem ti odpadne starost s vymýšlením cviků i receptů. Budeš přesně vědět, co máš mít daný den připraveno.

Jak kurz probíhá a co obsahuje?

Kurz trvá 6 týdnů - přístup máš na 3 měsíce.

Cíl je začít HNED, ne "až někdy".

Každý týden 4 nová tréninková videa

Videa zaměřená na určitou oblast těla - kardio, nohy, ruce, střed těla (core) a kombinace. Celkem 24 videí, každé o délce cca 25 minut.

Jídelníček na každý den

Konkrétní jídla a recepty na každý den od pondělí do neděle.

Doporučení

Doporučení pro další aktivity, které ti pomůžou dosáhnout cíle.

Dostaň se (zpátky) do kondice.
S pohybem se rozhýbe celý tvůj život. Budeš se cítit lépe, lehčeji a sebevědoměji.
Po kurzu nebudeš věřit, že jsi dokázal žít tak dlouho bez pohybu.

Co o kurzu říkají účastníci?

Děkuju moc za tuto možnost. Super 6 týdnů. Dole cca 7kg, ale hlavně jsem dostala pod kontrolu chutě a nedožranost. Snad mi to vydrží dlouho 🙏. Do plavek je ještě daleko, ale důležité je se dostat do zimní bundy.😁Pokud varim, tak zásadně na víc dnů.😁🫣 Hlavně nemusím přemýšlet co uvařím. Hlavně že se to dá (v mém provedení) jíst 😁. Recepty byly super a i já jsem je zvládla. 😁 Co za suroviny nejím, tak nedám vůbec nebo nahradím. Cvičení super a bylo/je krásně vidět jak se týden od týdne zlepšuje kondice. Ještě by se mi hodilo pár zdravějsich receptů na vánoce 😁ale to pomůže internet. Ještě jednou díky moc za příležitost se tohoto účasnit. Super recepty i cvičení, které se dá zvládnout v domácím prostředí.
Vladislava Z., Velké Bílovice
Zdravím, zúčastnila jsem se výzvy PP6.
Již po 14 dnech jsem se cítila líp. Měla jsem víc energie, moje tělo nebylo tak unavené. Jídelníček byl přehledný a jídlo chutné. Pokud se chcete zúčastnit téhle výzvy, vřele doporučuji.
Děkuji.
Kateřina Šuláková, Lanžhot
PP6 – za málo peněz, spousty muziky… Aneb důkaz, jak pouhých 6 týdnů dokáže změnit tělo i mysl… Zacvičila jsem si kdykoli a vlastně kdekoli, se seznamem „povolených“ potravin nebyl problém, co a kdy jíst… A když jsem přeci jen nevěděla, Trenér vždy poradil. 6 týdnů uteklo jako voda, a s nimi uteklo i spousty centimetrů…
Alena H., Dolní Sklenov
Ze svých zkušeností mohu říct, že cviky, který vám trenér udělí, nejsou složité na provedení, ale jsou efektivní. A pokud by jste si nebyli jistí, jestli daný cvik provádíte správně, nebojte se zeptat trenéra o správnosti daného cviku. A co se týče stravy, mohu říci, že mi to nastartovalo metabolismus. Naučil jsem se snídat a jíst pravidelně. Omezil jsem konzumaci rychlých cukrů a ani není na škodu si dát někdy jednodenní půst.
Petr K., Pohořelice

*POZNÁMKA: PP6 je dřívější název programu Kondiční restart.

Nepotřebuješ žádné pomůcky, vystačíš si s tím, co máš doma.
Naučíš se nad jídlem přemýšlet, pravidelně se hýbat
tam, kde zrovna budeš.
Získanou kondici zúročíš při procházce, výšlapu na horách nebo jen blbnutí s dětmi.

Máme pro tebe připravené bonusy

Pro nadšence pohybu, kteří chtějí cvičit častěji máme 6 krátkých bonusových videí navíc. Bonusová videa jsou vhodná pro začátečníky i pokročilé a opět zaměřená na procvičení i funkční protažení celého těla. Mezi bonusy najdete i zdravotní cvičení pro uvolnění napětí v zádech a volný dech.

Program pro tebe připravili:

PETER PRUŠANSKÝ

Jsem masér, kondiční a běžecký trenér se zaměřením i na zdravotní cvičení. Pohyb miluji odjakživa a také jídlo.

Bohužel jsem patřil mezi ty klasické “fitnesáky”, kteří řešili jen to, kolik zvednou v posilce na bench. Nějaká technika provedení šla mimo mě. Stejně tak kvalita jídla.

Můj jídelníček byl prasácký a hřešil jsem na to, že denně v posilovně kalorie přece vycvičím. Zdravotní potíže, které s tím byly spojené, jsem s nadhledem přehlížel. A kvalita jídla? Cukr, uzeniny, paštiky, polotovary.

Jenže potom se mi narodil syn s těžkým atopickým ekzemem. Do toho žena řešila zdravotní potíže se zády a diastázou. A s tím automaticky přišla velice zásadní změna pro celou naši rodinu. A to nejen, co se týče stravování, zdravého pohybu (protože i v posilovně lze cvičit zdravě), ale celkově přístupu k životu.

Proto věřím, že dokáži lidem pomoci některé věci přehodnotit, dokážu je pochopit a podpořit na jejich cestě k novému tělu.

LUCIE PRUŠANSKÁ

Jsem maminka tří dětí. První dvě děti jsem porodila císařským řezem. A jelikož jsem odjakživa sportovala a milovala dynamické sporty, pokračovala jsem i po porodu. Překvapila mě ale bolest zad a potíže s pánevním dnem.

Po zjištění diagnózy na páteři a diastázy jsem musela zvolnit a začít cvičit jinak.

Začala jsem se intenzivně školit v ČR i v zahraničí a naprosto změnila svůj přístup ke cvičení a především sama k sobě.

Když jsem otěhotněla potřetí, splnila jsem si svůj největší životní sen… a to, že jsem i po dvou císařských řezech porodila vaginální cestou.

Od tohoto okamžiku jsem se do cvičení pro těhotné a žen po porodu zamilovala ještě více. Věřím, že právě tyto intenzivní osobní zkušenosti jsou mou největší předností.

Díky tomuto programu prošlo výraznou změnou 
už přes 500 pohybových začátečníků i nadšenců. 

Přidej se k nim i TY!!!

Cena programu je 1.499,- Kč.

Máš k tomu nějaké otázky?

Pokud zvládáš technickou stránku cviků a jsi si v tom jistý/á, nemáš žádné zdravotní potíže, můžeš zvolit pokročilou variantu.
Pokud jsi cvičil, ale techniku ti nikdo pořádně nevysvětlil, zvol raději začátečníky.

Drtivá většina jídelníčku je přirozeně bezlepková, takže to určitě není problém. Pokud by přece jen někde byla mouka, budou tam doporučené i bezlepkové varianty.

Ano. Doporučení na náhradu masa najdeš v jídelníčku.

Cílem programu je, abys s námi začal/a a vydržela celou dobu. Program je přístupný na 12 týdnů, takže pokud už teď víš, že ho celý nevyužiješ, dobře to zvaž, protože pozdější reklamace není z tohoto důvodu možná

Upozornění: Dříve než se vrhnete do našeho online programu Kondiční restart, zvažte, prosím, svůj zdravotní stav. Pokud máte jakékoliv zdravotní omezení, doporučujeme, abyste se o vhodnosti online cvičení poradili s lékařem nebo fyzioterapeutem.

Napadá tě k tomu ještě jiná otázka? Napiš nám na e-mail: kontakt@fitspinecentrum.cz

Sám se ke cvičení neodhodláš? Pojď se hecnout a začni s námi.
6 týdnů uteče a s nimi i několik centimetrů v pase, bocích nebo na stehnech.