KONDIČNÍ RESTART

aneb Jak zpevnit a zhubnout tělo během 6 týdnů

aneb Jak zpevnit
a zhubnout tělo
během 6 týdnů

Chceš dostat své tělo do formy, ALE...

 • nevíš, kde a jak začít,
 • nabídka online cvičení je tak obsáhlá, že nevíš, co zvolit,
 • chybí ti motivace k pravidelnému cvičení,
 • nemáš čas pravidelně dojíždět do gymu nebo na trénink,
 • potřebuješ podporu při cvičení,
 • neznáš správnou techniku cviků,
 • nebaví tě během cvičení poskakovat.

A víš, že správný jídelníček ti pomůže k tvé vysněné postavě, ALE...

 • kuře na vodě s neosolenou brokolicí není nic pro tebe,
 • nemáš čas na dlouhé vyvařování,
 • chybí ti inspirace,
 • tvá lednička zeje prázdnotou,
 • točíš dokola ty stejné recepty,
 • máš pocit, že energii ti dodá jen guláš se šesti,
 • nevíš, jakou svačinu si vzít, když jsi mimo domov, a tak nakonec skončíš na hambáči nebo vlašáku s rohlíkem,
 • bojíš se, že zdravá strava rovná se nudná chuť bez fantazie.

Všechna tvá ALE ti pomůže vyvrátit unikátní online program Kondiční restart, který v sobě spojuje tréninkové plány se zdravým a chutným jídelníčkem. Stačí pouhých 6 týdnů a tvůj život se zcela změní. Naučíš se, jak správně cvičit a pronikneš do tajů zdravého stravování plného možností a chutí.

S námi nebudeš muset skákat přes překážky a dělat nekonečné opakování výpadů s výskokem. Ani nebudeš energii po tréninku doplňovat suchou rýží a neochucenou rybou vařenou v páře.

A pokud je tvůj jídelníček v pohodě a chceš jen cvičit, tak i tehdy jsi tady správně. Své klienty velmi dobře známe, vnímáme vaše potřeby a preference. A tak víme, že ne všichni potřebují nebo chtějí měnit svůj jídelníček. Proto si můžeš zvolit dvě varianty programu, a to variantu cvičebních plánů včetně jídelníčku nebo pouze cvičební plán.

.

PRO KOHO JE PROGRAM VHODNÝ?

Program je vhodný pro každého, kdo cítí, že chce změnit svůj způsob života, cítit se lépe ve svém těle a redukovat stres ve svém životě.

Nezáleží na tom, zda ti je 20 let nebo 60 let ani v jaké jsi nebo nejsi kondici. V tréninkovém plánu na tebe čekají vždy dvě varianty cviků, pro začátečníky
a pro pokročilé
.

Nezáleží na tom, zda máš nadváhu nebo chceš nabrat svalovou hmotu. Program je inspirován mimo jiné i z vývojové kineziologie. Díky správnému provedení jednotlivých cviků a vyváženému jídelníčku se tvá postava promění přesně tak, jak si přeješ.

.


Nezapomínej, že
cvičení a vyvážená strava jdou ruku v ruce.

.

A vážně to není o tom, že musíš jíst jen mrkev s červenou čočkou a dělat dřepy s výskokem. V programu Kondiční restart uvidíš, že díky
krátkému a efektivnímu cvičení
bez poskoků v kombinaci s vyváženým a chutným jídelníčkem se ke své vysněné postavě přiblížíš
už za 6 týdnů.

A vážně to není o tom, že musíš jíst jen mrkev s červenou čočkou a dělat dřepy s výskokem. V programu Kondiční restart uvidíš, že díky krátkému a efektivnímu cvičení bez poskoků v kombinaci s vyváženým a chutným jídelníčkem se ke své vysněné postavě přiblížíš
už za 6 týdnů.

.

Dostat se do formy můžeš i zábavným způsobem!

Zapoj se do online programu Kondiční restart, kterým prošlo už přes 5000 nadšenců.

Uvidíš, že cvičení a vyvážený jídelníček změní tvůj život k lepšímu. Díky pravidelnému cvičení a zdravé stravě se můžeš těšit na:

 • silnější a pružnější tělo (a jasně, i krásnější),
 • dostatek energie,
 • úbytek přebytečných tuků v oblasti břicha, stehen a boků,
 • vytvarovanou postavu,
 • nárůst svalové hmoty (ale neboj, nebudeš Rambo, pokud nebudeš chtít),
 • chuť do plnění nových výzev,
 • skvělý a vyvážený jídelníček skládající se z běžně dostupných surovin,
 • jídelníček, který bere v potaz vegetariánství i různé potravinové alergie či intolerance,
 • pochopení, proč, jak, co a kdy cvičit.

Konečně si začneš užívat každý den naplno!

Rozluč se s:

 • nedostatkem energie,
 • zběsilým nakupováním v obchodě s potravinami s cílem rychle naplnit žaludek i ledničku,
 • klasickou otázkou: co mám zase vařit?

Během 6 týdnů se dostaneš zpět do kondice díky efektivnímu cvičení a zdravému jídelníčku.

NA CO SE V KONDIČNÍM RESTARTU MŮŽEŠ TĚŠIT?

Dostaneš tréninkový plán na 6 týdnů. Přístup získáváš na 3 měsíce.

Náš tip: Když začneš program jako začátečník, během 3měsíčního přístupu stihneš odcvičit i verzi pro pokročilé.
Za jednu cenu tak získáš 2 tréninkové plány.

Každý týden na tebe čekají 2 tréninková videa podle tvé pokročilosti, tedy 2 videa pro začátečníky
a 2 videa pro pokročilé. Optimální je 2x týdně odcvičit tato cvičení, doplnit je zdravotním cvičením
a doplňkovými pohybovými aktivitami
, s nimiž tě v programu seznámíme.

Těšit se můžeš celkem na 24 videí, každé je v délce cca 25 minut. Žádné nudné strohé cvičení. V tréninkovém plánu se prolínají cardio cviky, cviky na zpevnění středu těla i jejich kombinace.

Cvičíme bez pomůcek, pouze s vahou vlastního těla. A přesně to stačí.

Každý týden na tebe čekají 2 tréninková videa podle tvé pokročilosti, tedy 2 videa pro začátečníky a 2 videa pro pokročilé. Optimální je 2x týdně odcvičit tato cvičení, doplnit je zdravotním cvičením a doplňkovými pohybovými aktivitami, s nimiž tě v programu seznámíme.

Těšit se můžeš celkem na 24 videí, každé je v délce cca 25 minut. Žádné nudné strohé cvičení. V tréninkovém plánu se prolínají cardio cviky, cviky na zpevnění středu těla i jejich kombinace.

Cvičíme bez pomůcek, pouze s vahou vlastního těla. A přesně to stačí.

Součástí je i pestrý a vyvážený jídelníček. Od pondělí do neděle nemusíš řešit, co vařit. Jídla jsou vyvážená a hlavně chutná. Těšit se můžeš na lívanečky, poctivý gulášek, čokoládový šejk či steak.

Náš tip: Pokud jsi se svým jídelníčkem v pohodě, je to super. Přesně pro tebe je verze Kondičního restartu obsahující pouze tréninkové plány.

Součástí programu je i podpora trenérů. Neboj se na cokoli kdykoli zeptat. Žádná otázka není hloupá. Hloupý je pouze ten, kdo se neptá.

Klademe důraz na tvé fyzické (i psychické) možnosti. Každý tréninkový týden obsahuje verzi pro začátečníky i pokročilé. A také bonusové video.

Kvalita provedení cviku je základ. Nesoutěžíme, kdo udělá víc dřepů nebo výpadů. O tom to vážně není. Důležité je každý cvik dělat kvalitně
a technicky správně
. A i to si ukážeme. Díky kvalitnímu provedení cviku je hubnutí tuků i zpevnění svalů efektivnější.


Chybně provedený cvik může napáchat řadu problémů.

.

Pouze cvik, který je provedený s důrazem na správnou techniku, tě uchrání před zraněním i dalšími nepříjemnými problémy, jako je například bolest zad, natažený sval nebo vymknutý kotník. Proto jsou součástí i bonusová videa zaměřená na kvalitní provedení jednotlivých cviků.

Nejedná se o pouhé seskládání cviků do jednotlivých týdnů. Díky programu pochopíš, co, jak a kdy cvičit.

S týdenními plány a jídelníčkem ti odpadne starost s vymýšlením cviků i receptů. Budeš přesně vědět, co každý den cvičit i jíst.

Získáš motivaci ke cvičení. V rámci programu máš přístup
do podpůrné facebookové skupiny. Ve skupině najdeš vzájemnou podporu, motivaci a inspiraci na další aktivity i jídelníček.

Součástí programu jsou i bonusová videa. Bonusové cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé. Jsou zaměřená na procvičení i funkční protažení celého těla. Mezi bonusy najdeš i zdravotní cvičení pro uvolnění napětí v zádech a volný dech.

A získáš i tipy na další aktivity, které tě dovedou k tvému cíli.

Tak na co ještě čekáš? Přidej se k nám do cvičebního programu, který za 6 týdnů změní tvůj život k lepšímu.

.

ROZHÝBEJ SVŮJ ŽIVOT!

Díky programu se naučíš více přemýšlet nad svým jídelníčkem a začneš se pravidelně hýbat. A to nejen doma, když budeš cvičit
před monitorem.

Pohyb je totiž nedílnou součástí našich životů, jen na to postupně vlivem různých okolností zapomínáme. A někdy opravdu stačí pouze změnit úhel pohledu. Kondiční restart není jen o tom zacvičit si trénink tabaty a naučit se výborné lívanečky.

Kondiční restart ti přivede pohyb do života a s ním i více energie, radosti a síly na zkoušení nových věcí.

Už řekni sbohem těm věčným výmluvám, že na cvičení nemáš čas.

Protože ho máš.

Jen se ho nauč najít. A vážně to není nic těžkého. Společně to dokážeme. Stejně tak, jako to dokázalo přes 5000 absolventů programu.

Díky programu se naučíš více přemýšlet nad svým jídelníčkem a začneš se pravidelně hýbat. A to nejen doma, když budeš cvičit před monitorem.

Pohyb je totiž nedílnou součástí našich životů, jen na to postupně vlivem různých okolností zapomínáme. A někdy opravdu stačí pouze změnit úhel pohledu. Kondiční restart není jen o tom zacvičit si trénink tabaty a naučit se výborné lívanečky.

Kondiční restart ti přivede pohyb do života a s ním i více energie, radosti a síly na zkoušení nových věcí.

Už řekni sbohem těm věčným výmluvám, že na cvičení nemáš čas.

Protože ho máš.

Jen se ho nauč najít. A vážně to není nic těžkého. Společně to dokážeme. Stejně tak, jako to dokázalo přes 5000 absolventů programu.

A co na program říkají?

„Děkuju moc za tuto možnost. Super 6 týdnů. Dole cca 7kg, ale hlavně jsem dostala pod kontrolu chutě a nedožranost. Snad mi to vydrží dlouho 🙏. Do plavek je ještě daleko, ale důležité je se dostat do zimní bundy.😁Pokud vařím, tak zásadně na víc dnů.😁🫣 Hlavně nemusím přemýšlet co uvařím. Hlavně že se to dá (v mém provedení) jíst 😁. Recepty byly super a i já jsem je zvládla. 😁 Co za suroviny nejím, tak nedám vůbec nebo nahradím. Cvičení super a bylo/je krásně vidět jak se týden od týdne zlepšuje kondice. Ještě by se mi hodilo pár zdravějších receptů na vánoce 😁ale to pomůže internet. Ještě jednou díky moc za příležitost se tohoto účastnit. Super recepty i cvičení, které se dá zvládnout v domácím prostředí.“
Vladislava Z., Velké Bílovice
Již po 14 dnech jsem se cítila líp. Měla jsem víc energie, moje tělo nebylo tak unavené. Jídelníček byl přehledný a jídlo chutné. Pokud se chcete zúčastnit téhle výzvy, vřele doporučuji.
Kateřina Šuláková, Lanžhot
„Za málo peněz, spousty muziky… Aneb důkaz, jak pouhých 6 týdnů dokáže změnit tělo i mysl… Zacvičila jsem si kdykoli a vlastně kdekoli, se seznamem „povolených“ potravin nebyl problém, co a kdy jíst… A když jsem přeci jen nevěděla, Trenér vždy poradil. 6 týdnů uteklo jako voda, a s nimi uteklo i spousty centimetrů…“
Alena H., Dolní Sklenov
„Ze svých zkušeností mohu říct, že cviky, který vám trenér udělí, nejsou složité na provedení, ale jsou efektivní. A pokud by jste si nebyli jistí, jestli daný cvik provádíte správně, nebojte se zeptat trenéra o správnosti daného cviku. A co se týče stravy, mohu říci, že mi to nastartovalo metabolismus. Naučil jsem se snídat a jíst pravidelně. Omezil jsem konzumaci rychlých cukrů a ani není na škodu si dát někdy jednodenní půst.“
Petr K., Pohořelice

*Poznámka: PP6 je dřívější název programu Kondiční restart.

.

Kdo pro tebe program Kondiční restart připravil?

PETER PRUŠANSKÝ

Jsem masér, kondiční a běžecký trenér se zaměřením také
na zdravotní cvičení. Pohyb miluji odjakživa a současně miluji i jídlo. Patřil jsem mezi ty klasické „fitnesáky“, kteří řešili jen to, kolik zvednou v posilce na bench. Nějaká technika provedení šla mimo mě. Stejně tak kvalita jídla.

Můj jídelníček byl prasácký a hřešil jsem na to, že denně v posilovně kalorie přece vycvičím. Zdravotní potíže, které s tím byly spojené, jsem s nadhledem přehlížel. A kvalita jídla? Cukr, uzeniny, paštiky, polotovary.

V té době se mi narodil syn s těžkým atopickým ekzémem. Manželka řešila zdravotní potíže spojené s bolestmi zad a diastázou. A s tím automaticky přišla velice zásadní změna pro celou naši rodinu. A to nejen, co se týče stravování, zdravého pohybu (protože i v posilovně lze cvičit zdravě), ale celkově přístupu k životu.

Začal jsem se více zajímat o zdravý pohyb, funkční cvičení
a důležitost stravy
pro naše tělo i mysl. Absolvoval jsem bezpočet školení. Vzdělávám se nejen v oblasti fitness a výživy. Dlouhodobě se zabývám zdravotním cvičením pro děti i dospělé, například švýcarským konceptem Spiraldynamik či cvičením zaměřeným na zdravé chodidlo.

Díky svým zkušenostem vím, že změna je možná. A ani není tak obtížná, jak se na první pohled může jevit. Nebudu ti slibovat
a namlouvat, že všechno půjde hladce. První dny bývají nejtěžší. Ale když je překonáš, stojí to za to.

LUCIE PRUŠANSKÁ

Jsem maminka tří dětí. První dvě děti jsem porodila císařským řezem. A jelikož jsem odjakživa sportovala a milovala dynamické sporty, pokračovala jsem i po porodu. Překvapila mě ale bolest zad a potíže s pánevním dnem.

Po zjištění diagnózy na páteři a diastázy jsem musela zvolnit a začít cvičit jinak. Nebudu ti lhát, byl to šok a v první chvíli jsem vůbec nevěděla, co dělat. Díky této situaci jsem se naučila, že pláčem
a otázkami typu: “Proč zrovna já?“ nic nevyřeším a hlavně, bolestí se nezbavím.

Začala jsem se intenzivně školit u nás i v zahraničí a naprosto změnila svůj přístup ke cvičení, a především sama k sobě. Už vím, že cvičení je nejen o tom, že musím při tréninku propotit tričko.
Že nemusím ostatním ukazovat, jak tvrdě jsem makala.

Když jsem otěhotněla potřetí, splnila jsem si svůj největší životní sen – porodit vaginální cestou. Ačkoli mě okolí i lékaři zrazovali, věděla jsem, že to musím zkusit. Šla jsem si za svým a svého třetího chlapečka jsem porodila přirozeně.

Od tohoto okamžiku jsem se do cvičení pro ženy zamilovala ještě více. Protože jsem na vlastní kůži poznala, že to funguje. Věřím, že právě tyto intenzivní osobní zkušenosti jsou mou největší předností.

.

A KOLIK STOJÍ KONDIČNÍ RESTART?

Pro svůj nový začátek si můžeš vybrat ze dvou variant programu. A žádná volba není špatná. Obě dostanou tvé tělo do formy a mysl
do pohody
.

Kompletní Kondiční restart obsahuje tréninkové plány i jídelníček a jeho cena je 1 499 Kč.

Ale pokud je tvůj jídelníček nedotknutelný a nechceš ho měnit, můžeš se zapojit pouze do tréninku. Cena programu bez jídelníčku je 1 213 Kč.

.

A na co se nás nejčastěji ptáte?

Pokud zvládáš technickou stránku cviků, nemáš žádné zdravotní potíže, můžeš zvolit pokročilou variantu.
Pokud ti techniku nikdo pořádně nevysvětlil, zvol raději začátečníky. A když budeš cvičit pravidelně, během 3měsíčního přístupu zvládneš odcvičit obě varianty.

Drtivá většina jídelníčku je přirozeně bezlepková, takže to určitě není problém. Pokud by přece jen někde byla mouka, doporučíme i bezlepkové varianty.
Mléčné výrobky lze nahradit rostlinnými alternativami, ovčími či kozími produkty nebo je lze úplně vynechat, respektive nahradit jinou variantou z jídelníčku. Pokud si nebudeš vědět rady, čím a jak nahradit, ozvi se nám.

Ano. Doporučení na náhradu masa najdeš v jídelníčku.

Cílem programu je vydržet celou dobu. Jedná se o celkový koncept, díky němuž dosáhneš těch nejlepších výsledků. Program je koncipován na 6 týdnů. Víme, že plány nám může zkomplikovat někdy nemoc nebo jiná překážka. Proto získáváš přístup na 12 týdnů.

Pokud ale i přesto víš, že ho celý nevyužiješ, dobře to zvaž, protože pozdější reklamace není z tohoto důvodu možná.

Upozornění: Dříve než se vrhnete do našeho online programu Kondiční restart, zvažte, prosím, svůj zdravotní stav. Pokud máte jakékoliv zdravotní omezení, doporučujeme, abyste se o vhodnosti online cvičení poradili s lékařem nebo fyzioterapeutem.

Napadá tě ještě jiná otázka? Napiš nám na e-mail: kontakt@fitspinecentrum.cz

.