INDIVIDUÁLNÍ LEKCE s Petrem

Individuální lekce trvá v rozmezí od 60-90 minut podle přání klienta.
 
Kondiční lekce je zaměřená na funkční trénink s ohledem na fyziologii těla. Tedy zhubnout, vytvarovat postavu, zlepšit kondici a to tak, aby klienta nebolely záda nebo kolena a nebylo to na úkor jeho zdraví.
 
Zdravotní lekci vždy předchází vstupní diagnostika, kdy se zajímám například o to, jaký typ zaměstnání daný klient má, jaké prodělal operace, úrazy, jaká je jeho sportovní minulost a další informace, které jsou zásadní pro úspěšnou nadcházející spolupráci.
 
V případě diagnostiky a terapie se zaměřením na chodidlo využívám podoskop, reflexologii nohy a cílené cvičení s chodidlem.
 
Jsem zastánce především cvičení s vahou vlastního těla a tak ve většině případů klienti ke cvičení nepotřebují žádné speciální pomůcky nebo doplňky stravy.
Individuální lekce je vždy založena především na vzájemné důvěře a domluvě na průběhu spolupráce. Cílem zdravotního cvičení je, aby klient uvolnil nebo posílil jednotlivé svalové partie, naučil se cvičit zdravě a zbavil se bolestí pohybového aparátu. Úzce spolupracuji s fyzioterapeuty, nutričními specialisty a některými lékaři.
 
Z lekce si klient často odnese poznámky, jaké cviky doma cvičit a jak je správně provádět, nebo video, podle kterého může trénovat.

Kontakt na Petra: +420 725 332 992

Kontakt na Petra:
+420 725 332 992

PROMĚNY KLIENTŮ

REFERENCE

Vyzkoušela jsem už různé způsoby cvičení a upravila stravu, ale nic nevedlo k žádaným výsledkům. Když jsem se naposled rozhodovala „kam“ jít cvičit, po chvíli přemýšlení – co vlastně chci, jsem se rozhodla pro osobní tréninky s Peterem Prušanským, přesto, že jsem ho vůbec neznala. Ale jeho vizitka byla jasná volba – není to člověk, který „jen“ cvičí a zabíjí tím volný čas a přivydělává si večerním cvičením pro skupiny zoufale snažících se lidí, co chtějí zhubnout. Ne. Je to člověk, který sportem a pohybem žije. Ví, jak správně cvičit, dýchat a stravovat se, aby člověk dosáhl toho, čeho dosáhnout chce. K tomu ještě své klienty správně motivuje a skvěle podporuje, že si po chvíli sport zamilujete, i když jste ho roky nenáviděli. Pořádá různé sportovní akce, dává na výběr z několika různých forem cvičení, motivuje, doporučuje správné potraviny… A podle čeho usuzují, že je dobrý trenér? Podle sebe, protože pod jeho vedením cvičím už nějaký ten čas a za tu dobu na sobě vidím neskutečný posun a pokrok, jak na svalech, tak na kondici i na váze. Tedy všem, kteří skutečně chtějí cvičit, zhubnout, zlepšit kondici nebo zpevnit svaly a nečekají, že zhubnout schováváním se vzadu v tělocvičně, doporučuji cvičení pod vedením skvělého trenéra tělem i duší, Petera Prušanského.

Zuzana Šaleová, Břeclav

S Peterem Prušanským jsem začal cvičit v říjnu 2015. Posledních 10 let jsem se sportu věnoval minimálně a snažil jsem se si namlouvat, že na cvičení není z pracovních důvodů čas a osobního trenéra v žádném případě nepotřebuji. Můj názor změnila má dlouhodobě upadající fyzická kondice, velký přírůstek hmotnosti, projevující se zdravotní problémy s pohybovým aparátem a má drahá manželka, která mi dala kontakt od své známé na osobního trenéra Petera Prušanského. Vizitka mi ležela na stole asi měsíc, než jsem se rozhodl, že Peterovi zavolám. Proběhla první schůzka a konzultace o možnostech trénování mé osoby. Peter vyslechl jaké jsou mé představy, cíle, časové možnosti a způsoby stravování. Tréninky předčily nad míru má očekávání. Každá hodina s Peterem je jiná a stále přichází s novými cviky. Vše vysvětlí, předvede, naučí a trpělivě opravuje, pokud se cviky člověku správně nedaří. Umí vysvětlit rozložení a práci svalů, jak má člověk správně dýchat, jaké chemické procesy v těle probíhají a jak by se měl člověk právně stravovat. Každý trénink je příjemným zážitkem a ač toho má člověk někdy na konci plné zuby, cítím na sobě pozitivní výsledky jak po fyzické tak po psychické stránce. Peter je profesionál, výborný parťák a člověk na svém místě. Každému můžu služby pana Petera Prušanského jen doporučit.

Tomáš Picko, Týnec

Nikdy jsem necvičila, nechodila do fitka, nic pro sebe nedělala,až mě kamarádka loni v červenci vzala na Funkční kruhové cvičení s Petrem. Po prvním tréninku jsem zjistila,jak je moje tělo slabé a uvědomila jsem si, že je čas pro sebe začít něco dělat. Cítím se líp fyzicky i psychicky. Tréninky s Petrem můžu jen doporučit. Není to jen o cvičení, ale i o radách, super kolektivu, atmosféře… Každý trénink je jedinečný a zábavný. Díky tomu se cvičení pro vás brzy stane drogou. Vím o čem mluvím Hlavně se nikdy nevzdávej a když nemůžeš,tak musíš.

Lucie Turzová, Břeclav

Trenér s velkým T. Strávila jsem s ním několik desítek hodin kruhových i osobních tréninků. Je to velmi energický a motivující člověk. Jeho tréninky mají hlavu i patu, nejsou stereotypní a nudné, stále hledá nové výzvy.

Zuzana Pochylá, Břeclav

Další reference najdete ZDE –>>