SKUPINOVÉ LEKCE

Intenzivní TRX trénink

Funkční trénink na závěsném systému k posílení celého těla a na podporu spalování tuků. Závěsný systém umožňuje jednoduše, zábavně a zároveň efektivně procvičit všechny svalové partie a to pouze s vlastní vahou. Vhodné pro všechny. Úroveň cvičení si každý klient určí sám podle individuálního nastavení v závěsném systému.

Kruhový trénink

Intervalový trénink vhodný pro začátečníky i pokročilé, zaměřený na tvarování celého těla. Trénink je rozdělený do několika stanovišť. V určitém časovém intervalu cvičíte na jednom stanovišti a další časový interval se posunete o stanoviště dál. To vám zaručí, že trénink bude funkční a procvičíte partie celého těla.

Tabata

Intenzivní intervalový trénink na spalování tuků a vytvarování těla. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. 20 sekund cvičíte daný cvik, poté následuje 10 sekund pauza a takto je to 8 kol. V následujících 8 kolech cvičíte zase jiný cvik. Trénink je sestavený tak, abyste kvalitně procvičili celé tělo a spálili co nejvíce kalorií.

Cross trénink

Cross trénink je založený na kombinaci silového a aerobního tréninku. Náročnější trénink vhodný pro mírně pokročilé až pokročilé. V případě začátečníků je trénink vhodný s minimální zátěží a zaměřovat se ze začátku především na techniku provedení daných cviků.

HIIT

Jedná se o vysoce intenzivní intervalový trénink. Cvičí se s pomůckami i s vahou vlastního těla. Každý si určuje intenzitu svého cvičení sám podle své aktuální kondice. Cvičení je zaměřeno na posílení core.

FIT BODY

Lekce, na které se můžetě těšit na warm up a následně na prostřídání aerobního cvičení s intervalovým posilováním s vahou vlastního těla. Jedná se o cvičení na aktivní zapojení core. Vhodné pro všechny.

MAMAfit - cvičení s dětmi

Lekce zaměřená nejen na pánevní dno, ploché břicho a funkční střed těla, ale i na kondici formou kardia (bez poskoků) a posilování s vlastní vahou, zakončené protažením. DĚTI i tatínci jsou vítáni! 🙂

Zdravá záda/pánevní dno

Lekce vhodná pro všechny bez omezení, kromě těhotných. Zaměříme se na elasticitu pánevního dna. Tato lekce pomůže i od bolestí beder, kříží, kostrče či "esíček". Je vhodná i při potížích jako nepravidelný cyklus, období po porodu či potratu,ideální jako aktivní příprava na těhotenství, pomůže při poklesu dělohy, hemoroidech a problémech se zažíváním apod. Lekce je vedená klidnou, pomalou formou.

PortDeBrasTM

Elegantní funkční strečink, který spojuje posilovací a balanční cvičení se strečinkem a tancem. Na lekcích se vyučují pomalé a plynulé sekvence pohybů, přičemž cílem není naučit se nějakou choreografii, ale naučit se opět vnímat své tělo.