SKUPINOVÉ LEKCE

Intenzivní TRX trénink

Funkční trénink na závěsném systému k posílení celého těla a na podporu spalování tuků. Závěsný systém umožňuje jednoduše, zábavně a zároveň efektivně procvičit všechny svalové partie a to pouze s vlastní vahou. Vhodné pro všechny. Úroveň cvičení si každý klient určí sám podle individuálního nastavení v závěsném systému.

Kruhový trénink

Intervalový trénink vhodný pro začátečníky i pokročilé, zaměřený na tvarování celého těla. Trénink je rozdělený do několika stanovišť. V určitém časovém intervalu cvičíte na jednom stanovišti a další časový interval se posunete o stanoviště dál. To vám zaručí, že trénink bude funkční a procvičíte partie celého těla.

Tabata

Intenzivní intervalový trénink na spalování tuků a vytvarování těla. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. 20 sekund cvičíte daný cvik, poté následuje 10 sekund pauza a takto je to 8 kol. V následujících 8 kolech cvičíte zase jiný cvik. Trénink je sestavený tak, abyste kvalitně procvičili celé tělo a spálili co nejvíce kalorií.

Cross trénink

Cross trénink je založený na kombinaci silového a aerobního tréninku. Náročnější trénink vhodný pro mírně pokročilé až pokročilé. V případě začátečníků je trénink vhodný s minimální zátěží a zaměřovat se ze začátku především na techniku provedení daných cviků.

Zdravá záda/pánevní dno

Lekce vhodná pro všechny bez omezení, kromě těhotných. Zaměříme se na elasticitu pánevního dna. Tato lekce pomůže i od bolestí beder, kříží, kostrče či "esíček". Je vhodná i při potížích jako nepravidelný cyklus, období po porodu či potratu,ideální jako aktivní příprava na těhotenství, pomůže při poklesu dělohy, hemoroidech a problémech se zažíváním apod. Lekce je vedená klidnou, pomalou formou.