WORKSHOPY

Aktuální nabídku workshopů najdete v rezervačním systému. Níže najdete přehled těch, které pravidelně pořádáme.

Chodidlo

Workshop je zaměřený na všechny problémy spojené s chodidlem. Mezi nejčastější patří valgózní kotníky, hallux valgus, plochá noha či vysoký nárt a patní ostruha. Jelikož chodidlo je základ pro celé tělo, je třeba se mu věnovat.

Na workshopu se naučíte, jak chodidlo uvolnit pomocí různých pomůcek nebo automasáže, a jak jej následně aktivovat, aby cvičení bylo efektivní. Jaké volit boty či ponožky a jak cvičit s dětmi. Během workshopu si můžete vyzkoušet ortopedické koberečky a další pomůcky pro efektivní práci s chodidlem.

Běžecký workshop

Workshop zaměřený na techniku běhu, zdravé chodidlo a funkční strečink. Vhodné i pro úplné začátečníky.

Cvičení nejen po porodu

Workshop je vhodný pro všechny po ukončeném šestinedělí. Nezáleží na tom, jak dlouho jste od porodu. Můžete být klidně i v období menopauzy a cvičení Vám určitě udělá dobře na těle i duši. Stejně tak je vhodný i pro ženy, které se na těhotenství teprve připravují. Má totiž výrazný vliv nejen na pánevní dno, břišní svaly, core a bolesti zad. Ale také na hormonální rovnováhu a psychiku ženy.
 
Na workshopu se naučíte, jak docílit zase plochého bříška, jak zacelit diastázu, zbavit se bolestí zad či inkontinence nebo potíží se zažíváním. Součástí workshopu jsou i informace ohledně péče o jizvu, ať už po úraze, císařském řezu nebo po nástřihu hráze. Cvičení vrací ženám zpět sebevědomí a to především tím, že začnete vnímat jinak své tělo.
 
Workshop je vhodný především pro ty, co se z časových či jiných důvodů nemůžou účastnit pravidelných lekcí na kurzu.

Cvičení pro těhotné

Na workshopu se učíme držení těla v těhotenství, funkční dech, uvolnění pánve a hrudníku, práci s pánevním dnem, protahujeme problémové partie, které mají zásadní vliv na postavení miminka či průběh porodu. Věnujeme dostatečnou pozornost i období šestinedělí. Každá klientka tedy bude znát, jak se připravit na porod, jaké „cviky a techniky“ může využít přímo během porodu a co dělat po porodu, aby minimalizovala bolesti zad, diastázu, inkontinenci a jak podpořit rychlou rekonvalescenci.
 
Tento workshop je vhodný pro všechny po ukončeném prvním trimestru těhotenství. Workshop je vhodný především pro ty, co se z časových či jiných důvodu nemůžou účastnit pravidelných lekcí na kurzu.

Čelistní kloub

Tento workshop je věnovaný uvolnění a cvičení s čelistním kloubem, ať už za pomocí cílených cviků nebo formou hry. Na co je dobré cvičení s tímto kloubem?
Třeba aby se nestalo, že po delším zubařském zákroku nezavřete pusu 😅
A mnoho dalších věcí, které spolu souvisí – „lupkání“ nebo přeskakování v kloubu, bolest v této oblasti, logopedie u dětí, bolesti hlavy a krční páteře, tinitus (pískání v uších), poruchy vidění aj.

Flirt dance

Flirt dance je smyslný tanec pro ženy, který podpoří vaše zdravé sebevědomí, sebelásku a sex-appeal. Workshop je vhodný pro začátečnice i pro zkušené tanečnice.
 
Krok za krokem se naučíte konkrétní choreografii a domů si odnesete i video, abyste si ji mohly kdykoliv připomenout. A přestože to není žádný striptýz, ocení takový taneček určitě i váš partner – třeba jako narozeninové překvapení.