KURZY

Aktuální nabídku kurzů najdete v rezervačním systému. Níže najdete přehled těch, které pravidelně pořádáme.

Cvičení pro těhotné

Na kurzu se učíme držení těla v těhotenství, funkční dech, uvolnění pánve a hrudníku, práci s pánevním dnem, protahujeme problémové partie, které mají zásadní vliv na postavení miminka či průběh porodu. Věnujeme dostatečnou pozornost i období šestinedělí. Každá klientka tedy bude znát, jak se připravit na porod, jaké „cviky a techniky“ může využít přímo během porodu a co dělat po porodu, aby minimalizovala bolesti zad, diastázu, inkontinenci a jak podpořit rychlou rekonvalescenci.
 
Tento kurz je vhodný pro všechny po ukončeném první trimestru těhotenství.

Cvičení nejen po porodu

Kurz je vhodný pro všechny po ukončeném šestinedělí. Nezáleží na tom, jak dlouho jste od porodu. Můžete být klidně i v období menopauzy a cvičení Vám určitě udělá dobře na těle i duši. Stejně tak je vhodný i pro ženy, které se na těhotenství teprve připravují. Má totiž výrazný vliv nejen na pánevní dno, břišní svaly, core a bolesti zad. Ale také na hormonální rovnováhu a psychiku ženy.
 
Na kurzu se naučíte, jak docílit zase plochého bříška, jak zacelit diastázu, zbavit se bolestí zad či inkontinence nebo potíží se zažíváním. Součástí kurzu jsou i informace ohledně péče o jizvu, ať už po úraze, císařském řezu nebo po nástřihu hráze. Cvičení vrací ženám zpět sebevědomí a to především tím, že začnete vnímat jinak své tělo.

Běžecký kurz

Kurz zaměřený na techniku běhu, zdravé chodidlo a funkční strečink. Vhodné i pro úplné začátečníky. V kurzu se zaměřujeme na: dech, držení těla ve statice, držení a nastavení těla v dynamice, práce a souhra končetin, základní postavení chodidla, funkčnost dolní končetiny a jak toto vše sladit do běhu, aby to mělo pozitivní vliv nejen na techniku, ale i výkon. Následně řešíme tréninkový plán dle požadavků a cílů.

Flirt dance

Flirt dance je smyslný tanec pro ženy, který podpoří vaše zdravé sebevědomí, sebelásku a sex-appeal. Kurz je vhodný pro začátečnice, i pro zkušené tanečnice. Krok za krokem se naučíte konkrétní choreografii, která vás bude bavit a zároveň – přestože to není žádný striptýz – vám může posloužit třeba jako narozeninové překvapení pro partnera. 😉

Do formy

Měsíční program zaměřený nejen na střed těla, tedy ploché břicho, funkční pánevní dno a záda bez bolesti, ale také na spalování kalorií a formování postavy.  Tento kurz kombinuje společné lekce ve Fitspine centru spolu s online lekcemi pro domácí trénink. V ceně je i dárek pro každou účastnici.

Do formy s dětmi

Měsíční program zaměřený nejen na střed těla, tedy ploché břicho, funkční pánevní dno a záda bez bolesti, ale také na spalování kalorií a formování postavy.  Tento kurz kombinuje společné lekce ve Fitspine centru spolu s online lekcemi pro domácí trénink. V ceně je i dárek pro každou účastnici. Děti jsou na lekcích s námi a hrají si, nebo s námi cvičí.

Zaostřeno na...

Měsíční program zaměřený na formování konkrétní části těla:
  • zadek a nohy
  • ruce a záda
  • core (střed těla)

Společné lekce jsou doplněny o domácí tréninkový plán. Součástí je i motivační výzva. 😉