VŠEOBECNÁ PRAVIDLA

Vstupem do Fitspina centra se zavazujete, že znáte svůj zdravotní stav, na který nás upozorníte především v případě, že máte jakékoliv omezení od lékaře, nebo pokud by během cvičení mohly nastat komplikace (pokud například trpíte cukrovkou,vysokým tlakem, astmatem, máte revma nebo jste prodělal/a vážnější operaci, úrazy, měl/a jste v minulosti vyhřezlou ploténku apod….). Stejně tak, pokud v průběhu spolupráce s námi nastane jakákoliv změna zdravotního stavu, budete nás neprodleně informovat (výhřez ploténky, operace,těhotenství, potrat, úraz apod.)

PŘÍTOMNOST DĚTÍ NA LEKCÍCH
Všechny lekce probíhají bez přítomnosti dětí, pokud není uvedeno u lekce jinak nebo pokud se předem nedomluvíte na přítomnosti dětí s lektorem vybrané lekce.

PODMÍNKY ODHLÁŠENÍ/STORNA PŘIHLÁŠKY

  • V případě individuálního tréninku je možnost se z tréninku odhlásit nejpozději 24 hodin předem.
  • U skupinové lekce je možnost odhlášení se nejpozději 6 hodin předem.
  • V případě workshopu a kurzu je možnost odhlášení a vrácení peněz nejpozději týden před konáním workshopu. Pokud se tak nestane, pošlete za sebe náhradu (informujte mne o tom). V opačném případě Vám bude lekce dána k úhradě. A peníze za workshop Vám bohužel nebudou navráceny.
Výjimkou je vážné onemocnění nebo úraz.

 

PERMANENTKY
Pokud vlastníte permanentku, dobu platnosti permanentky neprodlužujeme. Prodloužení je možné pouze z vážných důvodů -úraz, operace, dlouhodobá nemoc, těhotenství…

OBECNÁ PRAVIDLA
Během cvičení není dovoleno požívat alkohol, jíst jídlo, žvýkat žvýkačku a během skupinových lekcí a kurzů není dovoleno mít u sebe telefon.

Do Fitspine centra je povolen vstup pouze v čistých botech na vnitřní cvičení nebo bosky či v ponožkách.

Na konci cvičení všechny pomůcky i podložku vydezinfikujte a následně uložte, prosím, na původní místo.