SLEVOVÉ KÓDY

Níže najdete přehled slevových kódů, které jsme pro vás vyjednali, na produkty jako např. doplňky stravy, spalovače, proteiny, zdravou výživou, pomůcky na cvičení apod.

Zdravá výživa, doplňky stravy jako vitamíny, minerály, aminokyseliny, spalovače, proteiny, výživa na klouby, pomůcky na cvičení a jiné.

výše slevy: 10 % na veškerý sortiment
e-shop: https://www.fitnessonline.cz
slevový kód: Peter10

Vysoce kvalitní doplňky stravy české výroby pro dospělé i děti jako jsou liposomální CBD oleje, mořský kolagen, který obsahuje patentovane bioaktivní hydrolyzovane peptidy, produkty na podporu imunity (Imuni), na uklidnění psychiky při náročné práci, zkouškovém období nebo na mateřské dovolené (Mood), na podporu kvalitního spánku (Sleep), přípravky na celulitidu a vyhlazení pokožky (Refine), Omega 3, 6 a 9 olej s obsahem vitaminu D3 a K2 a antioxidantu astaxanthin (Omega) za velice přijatelné ceny vzhledem k vysoké kvalitě.

Můžete zakoupit přes Lucku za katalogovou plnou cenu nebo si můžete sami vytvořit NEZÁVAZNOU registraci bez podmínek na níže uvedeném odkazu, kde Vám po registraci naskočí 20% sleva na vše, kterou budete mít již neomezeně.

výše slevy: 20 % na veškerý sortiment
e-shop: https://backoffice.imuni.eu//affiliate/Lucie2113

Ortopedické koberečky, senzomotorické podložky, pomůcky na cvičení, adjustační a prstové ponožky, ponožkoboty, masážní pomůcky včetně válců a ježků, hry a montessori hračky.
 
výše slevy: 5 % na vše kromě dárkových poukazů, značek UTUKUTU a RootyRug

e-shop: www.spokonozka.cz
slevový kód: FITSPINE5

Netoxické přípravky do domácnosti, netoxická kosmetika, doplňky stravy pro dospělé i děti vysoké kvality, aromaterapie… to vše a další najdete na eshopu Wereco store.
 
výše slevy: 4 % na veškerý sortiment

e-shop: https://www.wereco.store
slevový kód: FITSPINE